Mesajı Okuyun
Old 27-06-2006, 23:38   #86
Av. Şehper Ferda DEMİREL

ALINTI:

"Ayrıca Sn Sehper,
Yıllarca brey olma mücadelesi vermiş bir insanım.asla eşine körükörüne bağımlı bir kadın olamamaya büyük bir özen gösterdim.Erkek eforu gerektiren birçok yükü omuzladım yıllarca.
Vasat bir hayatı asla kabullenmedim,hala daha savaşmaktayım bu konuda.
Süs atolyemde gece 3 e kadar koli çemberleyerek sabah 9 a kadar kahvaltı bile etmeden rafya kestiğim günlerim de oldu.
Bilginize.."

Sayın Nilgün hanım,

Bilgime sunduğunuz konularda bilgilenmek istemiyorum. N e kadar özgürüz başlıklı forumda,size,yazdığım her şeyi üzerinize alınmanızdan vb. nedenlerle yorulduğum için, yanıtlarınız ve ünlemlerinizden vareste tutulmak istediğimi söylemiştim.

Lütfen bana yönelik yazmayınız. Bunu daha önce de rica etmiştim. Kişisel olarak, hakkınızda kişisel bilgi edinmek ve karşılıklı konuşmak istemiyorum. Sitedeki forumlarda kişileri konuşmuyoruz, konuşmamalıyız da. Aslına bakarsanız, özne forum konusu olmaktan çıkıp da , kişisel dünyaların konuları olmaya başladığında, ne siz , ne ben, ne de herhangi bir katılımcı fayda sağlayabilir.

Kişisel olarak mevcut yasal düzenlemelere aykırı düşen bakış açılarınızla ilgili olarak kanun koyucudan bir şikayetiniz varsa, onun da tartışma yeri burası değil. Beni ya da bir başkasını ikna etmeniz, yahut kişisel bakışınızı ille de birilerine kabul ettirmeniz de önemli değil. Haklı ya da haksız olmanız da. Ama nedense, hep ünlem, hep tartışma, temeli, dayanak noktası değişse de, ille de haklı çıkma çabası. Neden? Yorulmadınız mı? BEN YORULDUM.

Saygı göstermeniz ricasıyla.