Mesajı Okuyun
Old 09-06-2006, 13:52   #66
NİLGÜN SEYMEN

İnceleme

Birbirimizi kırarak inciterek sonuca gidemeyiz..Sn,HABİBE KAYAR'ın büyük bir iyiniyet ve sağduyu ile açmış olduğu bu konuya saygım sonsuzdur..
Ben Türkiye topraklarının ele bir palet alınarak ;..şurası çok gelişmiş..KIRMIZI-burası orta halli -YEŞİL-haaa şurası hiç gelişememiş boyaya bile gerek yok..SİYAH KALSIN..
diyerek kestirip atmak yerine tüm haritanın -TOZPEMBE-olabilmesini isterdim..
Tozpembe=mükemmel

Vatan topraklarının göz önünde kalanlarını konuşalım diğerlerini de unutalım..

Diyerek kestirip atmaktan değil..bir bütün olarak tamamını aynı oranda aynı gelişmişlikte görmek istiyorum..
ANLAŞILMIŞTIR UMARIM..
İstanbul'un bir merkez semtinin..Anadolu'nun en ücra köşesindeki bir köyüne kadar eşit be orantılı bir -BÜYÜME VE GELİŞİM GRAFİĞİNE -sahip olunmasını diliyorum..

Bu konuda da okumayan,araştırmayan LAY LAY LOM..bir toplum olduk dedim..bunun neresi yanlıştır ki beni yadsımaktasınız..

EĞİTİM ŞARTTIR DEDİM..bunun neresini yadsımaktasınız..

Ben yaşadığım coğrafyayı kültür ve gelişim sürecinde orantılı görmek istiyorum..dedim bunun neresini yadsımaktasınız.

Tecavüze uğrayan kadın suçsuzdur..kendi iredesiyle bunu yaşamış olanlar suçludur cümlesi var mı üstteki yazımda..
HAYIR..Sadece 2 olayı ayrı ayrı konuşalım dedim..
Çünkü gerçekten içerikleri ve konumları farklıdır.AYRICA...En büyük irade ve yargı kişinin vicdanıdır..O MEKANİZMA DOĞRU ÇALIŞIYORSA ZATEN SORUN YAŞANMAZ..

saygılar ve teşekkürler sn.KAYAR..

NİLGÜN/09.06.2006-14.52