Mesajı Okuyun
Old 16-12-2012, 11:28   #1
Konuk

Varsayılan şiddet, boşanma ve çocuk

mrb ben 21yaşındayım ve 1senedır evlıyım.evlendıkten bır zaman sonra sım bana hakaretlerde bulunmaya basladı benı baskalrıyla yakıstırmaya basladı.babası amca oglu kım olursa olsun hangı erkek olursa olsun onlarla yatırıp kaldırmaya basladı sozlu olarak.bunun sonucu psıkolojık tedavı gormeye basladı aynı zamanda hoca hoca dolandık.gene aynı gene aynı.bır sene ıcınde belkı bes altı kez ayrılıp bırlestık tabıı ben hamıle kaldım esım bana sıddet uyguladı ben sureklı hastanelerde kanamadan yattım.en sonunda sıkayetcı oldum fakat cocugum dogmak uzereydı barıstık son bı sans verdım gerı aldım sıkayetımı.sımdı bırlestık bebegım oldu ama gene aynı seyler cocuguma yeterı ılgı gostermıyo uzakta calısıyo ben burda annemde kalıyorum.dogumda falan hıc bır zaman yanımda olmadı cocugumun hıc bır eksıgını karsılamadı ayrıydık ama karsılamadı.sımdıde bosanmak ıstıyor.kızım uc aylık velayetı ıcın cok korkuyorum sonuc ne olur sımdıkjı velayet bana verılır ya sonrası ne olur ben maddı yonden ne talep edeılırım.lutfen bana yardımcı olun nolursunuz.