Mesajı Okuyun
Old 28-11-2013, 20:35   #3
Konuk

Varsayılan Eşim Başka Kadinlarla Görüşüyor

Fiziki şiddet Uygulamiyor Maddi Olarak Sikinti çektirmiyor , Sadece Başka Kadinlarla Görüşme Konusunda Durumunu Kabullenmemi Ses çikarmamami Istiyor. Biz Severek Evlendik. Fakat Bu Evli Olup Bekar Yaşama Kendi Değimiyle özgür Olma Istegi Ve Yaşantisi Benim Psikolojimi Ciddi şekilde Bozdu. Güzel Bakimli Becerikli Eğitimli Bir Kadinim çalişmiyorum. Psikiyatriste Bile Götürdüm Kabulleniyor Sen Bir Numarasin Onlar Iki üç Takilma Diyor. Oysa Bu Durum Yillardir Böyle üzüntülerden Hastalandim Bir Sürü Sağlik Sorunlari Yaşadim. Ama özellikle Ailem Asla Boşanmama Izin Vermiyor. O Da Bu Durumu Biliyor. Ne Zaman Ayrilmaya Kalksam Sözler Yeminler Ikna Edip Döndürüyor Sonra Aynen Devam. Ne Yaptimsa Onu Bu Huyundan Vazgeçiremedim Ne Sözler Yeminler Etti Kurana , Evladimizin Hayati Uzerine Yeminler Etmesine Ragmen Hep Gizli Sakli Entrikalar Ve Yalanlar. Benim Yakaladiklarimin Haricinde Asil Bilmediğim Kiblir Neler Var. Evine Bana çocuguna Ilgisiz Gözü Her Zamn Dişarida. Sosyal Ortamlarda Bile şakalari Esprileri Hep Zamparalik üzerine. Rezil Oluyorum. Boşanmadan Hukuki Olarak Ne Yapabilirim Peki?