Mesajı Okuyun
Old 11-08-2012, 08:27   #77
Konuk

Varsayılan teşekkürler kahdem

merhaba,bir yıldır düzenli olarak sitenizi takip ediyorum. hemen hemen boşanmanın her konusunda bilgi sahibi oldum.haklarımı ve yapmaman gereken şeyleri öğrendim. tabii bende şiddetli geçimsizlikten boşanmak isteyen,eşinden korkan bir kadınım...kadındım...1 temmuz 2012 de eşime ayrılmak istediğimi söyledim sonunda. tabiki kabul etmedi, bütün haklarımı,olacakları söylediğimde oooo sen herşeyi araştırmışsın vs. dedi. söylediği hiçbir şeye kulak asmadım. avukat tuttum ve avukatımla birlikte bir protokol hazırladık.başta kabul etmese de imzaladı. 16 temmuz da dava açıldı. ve avukatım hakimle görüşüp 31 temmuza gün aldığını söyledi ve bitti, boşandımmm. dikkat ettim de size alışmışım ve hergün yıne siteye giriyorum,işim bitene kadar değilmiş demek ki... çok uzattım, biliyorum insan kuş gibi olunca çenesi düşüyor galiba. bana çok yardımlarınız oldu. sayenizde çok güçlü bir duruş sergiledim.kafama takılan sorulara cevaplar verdiğiniz için böyle faydalı bir site kurduğunuz için hepinize çok teşekkür ediyorum.birlikte başardığımızı düşündüğümden bu mutlu haberi sizlerle paylaşmak istedim...