Mesajı Okuyun
Old 14-12-2011, 10:16   #1
Konuk

Varsayılan AyrildiĞim EŞİm Tarafindan Psİkolojİk Ve Fİzİkİ Tehdİt Altindayim

28 Şubat 2011 de resmi olarak evliliğimin bitmesinin nedeni eşimden görmüş olduğum şiddet ve sorumsuz davranıp çalışmaması evine bakmaması çocuğumu ve beni mağdur etmesiydi. aqma boşanmamamız benim peşimi bırakması için yeterli olmadı. hürriyetimi engellemeye kalkışması beni kaçırmaya kalkması dolayısıyla şikayetçi oldum ve benzer bir olaya karışması durumunda yatacağı bir ceza kararı çıktı mahkemeden. Ama daha hiçbir şey bitmedi. Yaklaşık olarak bir yıldır beni sakat bırakmak, yakmak ve öldürmekle tehdit ediyor. Dönem dönem bu tehditlerin dozu artıyor. Çocuğum onda 11 yaşında bir kızımız var. ben ----'da yaşıyorum. Onlar ise ----'da. yaklaşık olarak 5-6 gün önce eski eşim benim bulunduğum sokakta 500 mt ötemde bir bekar evine yerleşti. Kızım ----'da babannesi ve dedesiyle kalıyor. Şimdi tehditlerin boyutu değişti. onunla telefonda konuşmayı reddettiğimde evimi basmak bana ve aileme zarar vermekle tehdit eder oldu beni. Takip ettiğini işimi neler yaptığımı bildiğini söyleyerek üzerimde baskı kurdu ve beni tedirgin etmeyide başardı. Yıllar sonra tekrar elde ettiğim özgürlüğümün korkuyla beraber kısıtlanması bana hiç adaletli gelmiyor. Çalışıyorum işime ve evime gidip gelirken kendimi hiçde güvende hissetmiyorum. karakoldan bana birşey yapmadığı sürece herhangi bir işlem yapamayacaklarını söylediler.bana kim nasıl ve ne şekilde yardım edebilir? şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.