Mesajı Okuyun
Old 06-01-2008, 16:07   #104
Jaap

Alıntı:
Yazan avsevil

Çünkü ayrılıklar da sevdaya dahil

Çünkü ayrılanlar hala sevgili

yok böyle birşey.kim diyorsa kendini kandırır...ii iki tarafta birbirini sevecek, iki tarafta başka kollarda gezecek.ondan sonra biz hala sevgiliyiz biz hala sevdalıyız, diyeceksiniz.lütfen biraz gerçekçi olalım..ve herseyden önce "kandırmayalım"...en masumanesi siz bunu olan ya da olacak sewgili ya da eşinize söylebilirmisiniz.bu olsa olsa çekilen vicdan azabını rahatlatmak içindir....seviyormusun,hala...işte o zaman herşeyi yapacaksın adam gibi.... hem sevip hem de başkası ile birlikte olmak en vahimi yılların ve yaşananlarında da hakkını veremeden ayrılmak bu bir oyundur...ve ondan sonra ben bu insanı hala seweceğim... gülerim ben buna.. o acıyı yaşayan bilir....tabiki ayrılığın acısını çekiyorsa...yo farklı acılar .çekiyorsa ona da Allah yardım etsin. eden bulacaktır...dedim ya "herkesin bir hesabı var bir de hesap sahibinin hesabı var"... bir sevglim vardı elini tutmak için 6 ay bekledim..ben onun sacının teline kıyamazkn..o şimdi............................................. .............