Mesajı Okuyun
Old 09-01-2007, 04:38   #35
minee.mine

Toplum olarak ne kadar tersini arzulasak da maalesef ülkemizde böyle eğitimsiz ve bunlara ne denir bilemiyorum ama bu tarz insanlarımız var. Artık bunları bir yere kapatıp zorla eğitmeye çalışarakmı, yoksa birer beyin operasyonuyla mı topluma kazandırabiliriz bilemiyorum. Ama hepimiz ülkemizde bunlardan bolca mevcut olduğunu biliyoruz. 2006 senesine girerken de yine ekranlarda bunları gördük, kadınları taciz ederken. Hepimiz bunların var olduğunu ve bunlardan biriyle karşılaşmak gibi bir şanssızlığa her zaman sahip olduğumuzu biliyoruz. Bu ihtimali bile bile bir karış etekle sokağa çıkmayı heleki otobüs durağının tepesine tırmanmayı hiç anlamıyorum.
Belki düşündüklerim için oldukça tepki alacağım ama sormak istiyorum; herkes üzerinde kabanla titrerken, bazıları neden üşüdükleri halde çok kısa ve çok ince giyinmeyi tercih ediyorlar. Neden iç çamaşırlarını görmek zorunda kalıyoruz bazılarının
Sadece biz haklıyız biz özgürüz istediğimizi giyeriz bakmasınlar mantığı doğru mu? aynı şeyi sokakta fazla samimi davranan çiftler içinde söylemek istiyorum.
Bu insanlar giysilerimizi, davranışlarımızı biz kabul etsek de etmesek de davetiye olarak algılıyorlar ve evet yaptıkları suç ama Sayın Ayşegül Kanatın örneklediği kuyumcu dükkanından aşıranlar gibi taciz ediyorlar. Söylemek istediğim her ne kadar biz onlara uyalım onların istediği gibi olalım değilsede, bunlar maalesef yaşadığımız ülkenin yaşanan gerçekleri...

Saygılar