Mesajı Okuyun
Old 01-05-2017, 09:57   #1
çarem

Varsayılan bosanmam zor mu?

Iyi gunler.ben 2005yilinda evlendim.ogretmenim.esim ticaretle ugrasiyordu.baslangicta işleri iyiydi.benim uzerimden krediler cekti.herseye izin verdim.2013yilinda işleri bozulmaya baslayinca ailemin evini ipotekle kredi cekti.bunada izin verdim.sonra benden habersiz tefeciden para çekmiş.durum iyice kotulesince şehir değiştirdik.yurtdisina cikti.calisiyor.bu adamlara borcunun bittigini soyledi.ama bize hic destek olmadigini gorunce daha borcunun bitmedigini ogrendim.bana hep yalan soylemis.sevdigim icin hep alttan aldim.ailemden aldigi borçları hep ben odedim ve bana gonderecek odedigim paralari diye bekledim.ama ggelmedi.enson kredi cektim 10bin ve 12bin onuda ben oduyorum hâlâ.sorum şu.bosanma davasi acsam yurtdışında ve özel telefonu bile yok.mail ile haberlesiyoruz.iki tane cocugum var 5ve 9yasinda.onlara bugune kadar hic bisey yapmadi.maddi destek hic yok.anlasmali bosanmak istesem adam ortada yok.ayrica nafaka istesem cocuklar icin onu ödeyeceği bile mechul.nasil bir yol izlemeliyim?