Mesajı Okuyun
Old 10-05-2011, 02:44   #1
merals

Önemli şehir dışına çıkış / babada yatılı kalma

Merhabalar, size bu aralar sık sık sorular soruyorum, göstermiş olduğunuz alakaya öncelikle çok teşekkür ederim, eşimle olan boşanma davamız devam ederken hakim bey velayeti bende olan çocuğumuzun babayı görme günleri olarak her ayın 1. ve 3. haftası cumartesi günleri sabah 10.00 dan pazar 10.00 a kadar uygun görmüş, oğlumuz daha 3.5 yaşında bensiz bir saat bile durmayan çocuk eğer çocuk babada (24 saat) durmazsa eşim yinede getirmezse ne yapabilirim, çünkü mahkeme kararı çıkmadan önce babayla görüştürdüğümde 2 saat zor duran bir çocuk, yatılı kalma olayında bir değişiklik yaptırma imkanım olurmu, birde haziran ayında şehir dışında bulunan abimlere gitmeyi düşünüyoruz, 1-1.5 ay kadar orada kalacağım (eşimle olan ayrılık kararı yaşattığı sıkıntılardan dolayı çok bunaldığım için) eşime bundan bahsettiğimde bana çocuğu benden kaçırıyorsun seni dava ederim dedi,benim asla böyle bir düşüncem yok çok bunaldığım için gitmek istiyorum vede ne kadar eşime kırgın kızgın olsamda evladımı düşünüyorum ve onu üzmeyi istemem, bildiğim kadarıylada babaya haber verdikten sonra gitmemde bir sorun olmayacağı, bu konularda bana yardımcı olmanızı rica ediyorum. Saygılarımla,