Mesajı Okuyun
Old 15-08-2006, 14:47   #2
onur_k

merhabalar sayın Begüm ÇELİKKOL
Ülkemiz insanının günümüzdeki en büyük sorunlarından biri de hiç şüphesiz (kapkaç olayları).Devletimizin yetkili organları her nekadar bu tür olayları önleyici,caydırıcı bir takım tedbirler alsa da,sert yaptırımlar getirse de bu olayların sona erecegini,üzülerek ifade edeyim,zannetmiyorum.Çünkü bu tür davranışları gerçekleştirenler zor durumda kaldıklarından dolayı yaptıklarını düşünüyorum.Büyüklerimden zaman zaman duyuyorum bundan 15-20 öncesine kadar bu tür olaylar hiç olmazmış.Peki günümüzde ne değişti;nüfus arttı ancak yeni istihdam olanakları buna cevap verecek şekilde artmadı,üst üste ekonomik krizler,bankaların içinin boşaltılması,yanlış yerlere yanlış yatırımlar,havaya savrulan milyonlarca dolar ve içimizdeki, bunları da dışarıdan destekleyen işbirlikçiler, hepsi birlikte ülkemizin istikrarını,istikrara kavuşmasını engelleyici faaaliyetleri bir araya gelerek bu sonuçları doğurdu maalesef.Bu nedenle siyasetçilerimizin,bürokratlarımızın,kısacası yöneticilerimizin ALLAH RIZASI için çalişmasın,70 milyonun hakkını savunmasını,yememesini,yedirmemesini ALLAHTAN umut ediyoruz.........teşekkür ediyorum bu konuyu açtığınız için