Mesajı Okuyun
Old 27-02-2002, 03:48   #3
Bekir

sayın seyyah;
öncelikle beni aydınlattığınız için teşekkür ederim. meseleyi net olarak anlattığımı ve sizinde güzel cevaplar verdiğinizi görüyorum.
davamı kendim açmak ve kendim yürütmek istiyorum. bu sebeple sizden ricam mümkünse bu davanın açılması ve yürütülmesi ile ilgili prosedürü sıra ile bana öğretiniz. hatta varsa kitap ve diğer dokümanlar öneriniz.
elbetteki avukatla bu işleri halletmem mümkün ama bu maddi imkana sahip olmayan diğer 8 kiracı ve daha etrafımda bir sürü insan var. benim olayı örnek teşkil etmesi açısından herkes takip etmekte. en ağır cezadan kastıma gelince orada siz haklısınız. kusuruma bakmayın cahillik işte tabiki olay mahkemeye gittiğinde karşılığı ne ise onu alacaklar. komşularım şahitlik etmeye hazırdır.
Ayrıca hukuka özel ilgi duyuyorum. Hatta orta okulda askıya aldığım tahsilime devam etmek istiyorum. kendi iç dekorasyon şirketim var. işimden hariç dışardan avukatlık tahsili nasıl alabilirim? yada Türk vatadaşı olarak hukuku ve kendi haklarımı savunacak kendi davamı yürütecek kadar bilgiyi nereden öğrenebilirim?
tekrar teşekkür ederim.