Mesajı Okuyun
Old 23-12-2009, 22:37   #42
Godfather

Ve işin daha da vahimi, hiçbir iyileştirme ve geliştirme önerimiz dikkate alınmıyor. Orada oturan bir memur kendi kafasından düzenleyip değiştiriyor. Biz de yorumunu yapıyoruz. Güya bir arayüz koymuşlar, görüş ve önerileriniz diye... Ama şu güne kadar hiçbir önerim UYAP'a değişiklik olarak yansımadı.

Şunu isterdim; geçmiş zamanda bir liste yayınladılar. UYAP üzerinden en fazla işlem yapan avukatlar sırası gibi birşey... En azından, ilk 100 sırada yer alan avukatları ara, e-posta yaz, görüş sor... Nasıl daha iyi'ye ulaşabiliriz diye bir çabanın içine gir... Ama yok!!! İnsan faktörü malesef... Burası Türkiye...

Ve 1 gündür değiştirdikleri lanet sistem yüzünden sisteme giremiyoruz. e-Tuğra'yı aradım, yardım istedim. Yapabileceğimiz birşey yok, şikayetleri ilettik, düzeltme bekliyoruz dediler. Ve Avukat Tekin'in iletisini okuduktan sonra girmediğime sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. Çünkü eğer girdiğimiz zaman çarşamba pazarına dönmüş bir UYAP bulacaksak karşımızda... (Kapısında "Devir nedeniyle kapalıyız" yazılı icra daireleri gibi!!!) İkisi arasında bir fark yok diye düşünüyorum...

Ah min-el UYAP :/