Mesajı Okuyun
Old 08-01-2017, 18:49   #3
Konuk

Bu başarısız ameliyat 13 ekimde oldu Ve 18 ekimde başka özel bir doktorda tekrar ameliyat oldum tecrübeli olacağını düşünerek ona bu konuyu sordum dr un verdiği cvp hiç boşuna uğraşma verdiğin parayı isbat edemezsin avukat masrafı ile kalırsın boşuna uğraşırsın dedi adli tıplarda sürünürsün bu halde dedi mr ve raporları ekipriz raporları var bende başka birşey Yok son mr raporuna göre doktor tekrar ameliyat dedi son ameliyatta fıtık alındı ama disk çok inceydi şu anda disk Yok kalan kısım erimiş omur omurun üstünde ve kaymış vaziyette topallayarak şiddetli ağrı içinde geziyorum yani benim son ameliyatımı yapan doktorun dediği gibi mi olacak bu iş endoskopik ameliyatı yanlış yaparak diskin ön kısmını alıp fıtığı bırakarak sağlığımı bozuk başka ameliyatlara sebep olan doktorun bu yaptıkları yanına mı kalacak? Ve beni yönlendiren sahte hasta nın yanlış yönlendirmeleri cezasız mı kalır Benim 10 aylık kızım var Ve bakamıyorum psikolojik olarak çöktüm 45 gün ağladım bana dr hakkında yorum yapmamamı başıma iş açabileceğimi söylediler yaptığı başarısız ameliyatı sır olarak tutmak zorundamıyım beni mağdur etmesini ve memnuniyetsizliğimi dile getirmek suç mu?