Mesajı Okuyun
Old 02-05-2010, 01:31   #1
Konuk

Varsayılan barışma vaadleri ile dava oyalanabilir mi?

iyi günler,ben severek evlendim,eşim annesinin sözlerini hep bir bir yerine getiren biriydi,bana da annesi yüzünden ilk haftalardan olmak üzere hep kötü davrandı..nitekim bazı olaylar patlak verdi ve evliliğimizin 2. ayında boşanma aşamasına geldik,davayı eşim açtı ve ben de boşanmak istediğimi söyledim fakat kusursuz oldugumu iddia ederek karşı dava açtım,tazminat istedim,davamızda 2. celsenin görülmesine çok az bir süre kaldı ve eşim bana değiştiğini ve tekrar denemek istediğini söyledi,annesi de aynı şeyleri söyledi,ben de tamam dedim,ama biraz zaman ver bana diyor,acaba bu benim davamı etkiler mi?yani beni kandırmaya çalışıyor olabilirler mi?davada şahitlerim çok güçlü ve kanıtlarım da..eğer bu celsede şahitlerim konuşmazlarsa bir sonraki duruşmamı etkiler mi? kafam çok karıştı lütfen bana yardımcı olun..suç bizdeyse neden tekrar barışmayı kabul etti diye bir iddiada bulunabilirler mi?onu sevdiğimi asla inkar etmedim ve bu ayrılık beni çok yıprattı,tekrar denemek istiyorum ama oyun mu diye de korkuyorum..dava sürecini nasıl belirlemeliyim sizce?