Mesajı Okuyun
Old 05-05-2014, 08:49   #33
Onur B

Varsayılan uyap kelime işlemci açılmama sorunu

yaklaşık iki gündür başımda olan ve saatlerce uğraşmama rağmen bir türlü halledemediğim bir sorunu çok basit bir işlemle çözüme kavuşturmuş bulunmaktayım ve aynı dertten muzdarip arkadaşlara da yol göstermek adına sizlerle paylaşmak istedim.
avukat portaldan uyap döküman editörünün son sürümünü indirdim ve fakat açmak için tıkladığımda 1 saniyeliğne siyah bir ekran açılıp kapanıyor sonrasında ise editör hiç bir şekilde açılmıyordu. portalda ve bilimum internet sitelerinde çözüm için önerilen tüm talimatları yerine getirmeme rağmen aynı sorun devam etmekte idi ki an itibariyle çözüme kavuşturmuş bulunmaktayım. Avukat portalda gösterilen doğru java sürümünü ve son kelime işlemciyi (3.5.3) yüklediğimizde yukarıda bahsettiğim kelime işlemcinin açılmaması, sadece siyah bir ekranın gelip gitmesi gibi bir sorun yaşıyorsak çözüm :
"bilgisayarım - yerel disk ( C ) - kullanıcılar - (user1) -.uki " . buraya geldikten sonra ".uki" içerisindeki "tercihler" dosyasını bilgisayarımızdan sildiğimizde kelime işlemci sorunsuz olarak çalışıyor..
çözüme kavuşturmak adına ben çok uğraştım. sizler vakit kaybetmeyin istedim
herkese iyi çalışmalar