Mesajı Okuyun
Old 28-05-2013, 23:49   #1
Konuk

Varsayılan Sezaryanda Bebeğin Ayağının Kesilmesi

Merhaba
Biz a sınıfı özel bir hastanede doğumumuzu gerçekleştirdik.doğumun ardından eşim ve çoçuğum normalden geç çıktı.daha sonra odaya geldiğininde doktor çoçuğumun ayağında bir et parçası olduğunu bunuda operasyonla aldığını söyledi.bende kendisine teşekkür ettim.hastaneden çıktıktan sonra iki günde bir doktorun hemşiresi bizi arayıp ayağının durumunu sordu.dikişleri almaya buraya gelin dedi bizde gittik o güne kadar bi şüphe yoktu içimde çünkü çoçuğun ayağı sarılıydı ama Ogün kesiği gördüm ve sanki nesşterle kesilmiş gibiydi.doktora bişey demedim ama aklıma kurt düştü ve hastaneden patoloji raporu istemeye karar verdim çünkü sonuçta bu et parçası patoloji ye gönderilmek Zorundaydı.hastane öyle bi isme kayıtlı rapor yok dedi.doktara sorup tekrar döndüklerinde doktor ben gönderme ihtiyacı hissetmedim demiş.bende yanlışlıkla kestiklerini ama söyleyemediklerini düşünüyorum.ardından hastaneden dilekçe ile epikiriz raporu talep ettim ama hastane bana cevap vermedi.bende avukata verdim doktor hakkında suç duyurusunda bulundu.
Benim merakettiğim emsalleri varsa mahkeme sonucu ne olur nasıl bir karar verilir yada yukarıda yazdıklarımla alakalı fikir yada öneriniz ne olurdu
Şimdiden çok teşekkür ederim...cevabınızı bekliyorum