Mesajı Okuyun
Old 01-02-2010, 15:15   #225
Av.Elkan

Trafiğe takılmayalım diye erken çıktık. 18.45 gibi beni oğlum UMUT ve abim ŞENOL ile mekanda idik. Bir alt kata çıkmışız Kardandamı arayınca bir üst katta olduklarını söylediler ve çıktık. Kardanadam ve yeğeni, Adnan Koray, Muzaffer bey, Nur hanım vardı. Benim sürprizim soruldu, gelince görürsünüz dedim. Bu arada Kardanadam onun da sürprizi olduğnu saklamayağını söyledi Adli Tip'le Kavili yolda dedi... Biz sürprizlerde konuşurken Admin çıkageldi ve gecenin asıl büyük sürprizi oldu... Konuşurken Admin'in bir gün önce doğum günü olduğu söylenince Kardanadam çıkınından bir hediye çıkartıp verdi....Daha sonra Özge hanım ardından Sandman, Cengiz bey... geldiler. Bu arada Özge Hanım ve Cengiz doğum günü pastası almaya gittiler.. Derken akın akın herkes gelmeye başladı...Hazırlanan masa yetmeyince bir masa daha ilave edildi...

Geceden Aklımda Kalanlar

Sayın Kardanadamın misafirperverliği, organizasyon yeteneği, doğumgününü öğrendiği anda hediye verecek kadar her olay ve duruma hazırlığı beni ve birçoğumuzu şaşırtt..

Sandman.. buraya koyduğu resimden daha genç, daha yakışıklı... bence resmini değiştirsin...

Nur hanımın gerçeği sanalından daha samimi ve sıcak..(sanal ortamda Nur hanımdan korkanlara duyrulur)

Sandman çok nazik biri... bana aldığı Şirinbaba heykelciği çok güzel.. onun resmini de ekleyeceğim...

Admin hem gecenin sürprizi hemde yıldızı idi. Doğum günü de olunca tüm ilgi onun üzerinde idi. Admini diğer toplantılardan daha farklı gördüm.. Daha katılımcı, daha sıcaktı..

Hediyeleri Admin ve Adli Tip doğumgünleri olması nedeyle topladı..

Nur hanım Etli ekmek ve mevlana şekeri getirmişti... etli ekmeklerin çoğunu Cengiz yedi

Derya Adana'dan şalgam suyu getirmişti. İçtiğim en güzel şalgam suyu idi.

Gülümse hanım her zamanki gibi güleç ve enerjikti.

Gruba yeni katıların çoğu ile tanışamadık. Bundnan sonraki toplantılarda toplantı ortasında herkes kısa (30 saniyelik) bir tanıtım konuşması yapsa olabilir mi diye düşündüm.

Mekanda müzik olmamasının açığını Şenol Bey (abim-kendisi amatör olarak Halk müziği ile ilgilenir) kapattı. Kızıl (pardon turuncu) martı hadi Türkü söyleyelim dese de söylenecek türkü bulmakta ve eşlik etmekte eksik kaldı.