Mesajı Okuyun
Old 15-02-2008, 10:08   #4
gönül

Varsayılan Sn. Avukatlar

bukadar kısa surede beni aydınlattıgınız için çok teşekkürler. yanlis anlama olmasın diye tekrar belirtmek istiyorum, eşim başka bir kadınla ayrı evde yaşamaya başladıktan sonra ben çocuklarımızı ona bırakıp, kendi evimde yaşamaya devam ettim, çocuklara ben tek başıma bakarken bana maddi destek oluyordu ama dedigim gibi manevi anlamda ben tek başıma yapamadım bu sebeplede çocuklarımızı bırakmak zorunda kaldım, 12 yaşındaki kızım benimle yaşamak istedigini bana defalarca söyledi mahkemede de aynı şeyi söyleyecektir zaten, kizim zaten eşimin beraber oldugu bayanla iyi anlaşamıyor fakat ogluma çok iyi bakıyorlarmış. bu durumda hakim kızımın velayetini bana verecekmidir, benim korkum 3 yaşindaki oglumuza uzun süredir eşimin ve beraber oldugu bayanın bakıyor olması velayet hakkını onlara geçirirmi ama hakimler kardeşlerin ayrılmasından da yana degil bildigim kadarıyla, su durumda kızımın beni istemesi oglumun da bende kalabilecegi anlamına gelirmi.
ayrıca eşim beni aldattıgı için tazminat hakkım varmıdır, yüzde 10 hisseli oldugu bir şirket var ancak o şirkette tamamen borç içinde yinede tazminat alabilirmiyim