Mesajı Okuyun
Old 28-04-2007, 23:13   #5
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Alıntı:
Yazan avsevil
Bugün nedeni bilinmez çok keyifsizim.İyi olan tek şeyse birinin umutlarını diriltmek.Kendini ufacık HAYATIN İÇİNDE kaybolmuş hisseden birinin ben burdayım önemliyim ve hala birşeyler başarabilirim dediğini duyar gibi olmak,umut parıltısını ta göz bebeklerinin içinde görmek bu demek olsa gerek.Hislerimizi dış dünyaya kapatmışız aslında farkındalıklar arasında hiç de farkına varılmayan ne önemli şey var.Birileri...O birileri var ya o birileri yeni katılan, hayatımıza dahil ettiğimiz bizim için belki önemsiz ama onlar için tekrar, yine yeniden nefes almak gibi...
Lütfen bakın çevrenize belki yanı başınızda sizden yardım isteyen ki bu yardım sıcak bir gülümseme kadar küçücükken boşverip es geçmeyin önemseyin kimbilir belki de sizin hiçbirşey onun içinse birçok şeydir...
SAYGILARIMLA

Sayın avsevil,

Bu sayfayı ziyaret ettiğimde, bir bildik söz , bir kaç da düşünce çağrışım yaptı ister istemez.

İlki: Kimsenin umutlarıyla alay etmeyin, sahip olduğu tek varlığı umutları olabilir, gibi bir söz idi.

Çağrışımlar ise, duyarlı olmanın, duyarsızlığın prim yaptığı, somut olarak fayda sağlayamadığımız konulara ilgisiz kalarak yaşam alanımızı ve yaşam hakkımızı koruyabildiğimiz izlenimi edindiren bugünkü dünya üzerinde, başlı başına destek isteyen, güncel bir açmaz olduğu düşüncesi.

*

Bir umudu diriltmeye çalışarak bir insanın yaşamına verdiğiniz ve güncel pek çok algıya anlamsız gelebilecek desteğinizin, istisna değil, kişilere özgü ayrıksı bir davranış biçimi değil, ortak bilincin tezahürü bir davranış biçimi olduğunu düşündüğümüz günlere kavuşması dileğimle.

Saygılarımla...