Mesajı Okuyun
Old 18-03-2009, 14:29   #22
Gamze Dülger

THS 'nin özel ve en tercih edilen site olmasının ;

Üyelerinin meslek ahlak ve kurallarına,doğruluk ve özen ilkelerine dikkat etmesi,
yöneticilerin site kurallarına uyumu çok dikkatli kontrol etmesi ve tüm üyelerin "Karşılık Beklemeden Vermesi " gibi, yaşadığımız dönem için ulvi sayılabilecek bir amaca hizmet etmesi sebebiyle bu kadar güçlü olduğunu düşünüyorum.

Günlük keşmekeş,koşuşturmaca,sıkıntı ve stres içinde zaman bulup soru cevapladığımda, aldığım "Teşekkürler " yanıtı o kadar değerli hale geldi ki..!

Daha evvel,internette makale,şiir vs okuyarak kafa dağıtmak isterken,artık "Bensiz ne oldu?" diye forumları ziyaret eder oldum.

Yanında sigortalı olarak çalıştığım eşimden hen an "Maaşına zam işine son !" nidaları yükselecek gibi geldiği dahi oluyor..

Ancak günlük hayatta unuttuğumuz İMECE,meslektaşlar arasında saygı,özveri ve hatta bilgiye duyulan inancın, sanal ortamda biraya getirdiği bu güzel topluluğu pek çok şeye değişeceğimi de sanmıyorum.

THS'yi imkanın elverdiği sıklıkla ziyaret ediyorum.

THS'deki her şeye cevap verebilen üyeleri,her yerde olan,her şeyi bilen üyeleri bu işi nasıl yaptıklarına akıl sır erdiremediğim için, kıskanmadan da edemiyorum.