Mesajı Okuyun
Old 19-10-2007, 08:25   #13
smile

Varsayılan ...

Teşekkür ederim Sayın Coğuzz,
Neredeyse bu çok değer verdiğim siteden nefret etmek üzereydim. Sayın Avukatlar yıllardır vere vere bu düzenin kurulmasını sağlamışlar şimdi şikayet ediyorlar. Biz göreve yeni başlayan pırıl pırıl arkadaşlarımızın bahsedilen insanlara dönüşmemesi için uğraş verirken Sayın Avukatlarımız birdahaki gelişlerinde işleri yapılsın diye kimilerine neredeyse zorla vererek bu zemini hazırlıyorlar. Bu ilişkiler hiçbir zaman tek taraflı değil. Sayın Avukatlar Sayın Süleyman Beyin durumunda olduğu gibi saat 5 e kadar beklese de 6.30 da işini bitirip gönül rahatlığıyla evine dönebiliyor ama bizler 6.30 dan sonra dairemize dönüp gün içinde yığılan işlerimizi yapmak zorundayız. Ben her sene yıllık iznimin en az 3-4 günü evde geçirmek zorunda kalıyorum neden dersiniz normal hayata alışabilmek için. O yoğun iş temposundan sonra dengemi bulabilmek için. Lütfen bu sitenin asıl sahipleri olarak gördüğüm Avukatlar (çünkü kendimi burda hep misafir olarak hissettim, bizi sevmiyor ve kabullenmiyorlar) Adil olunuz, kendinize ve karşınızdaki muhataplara adil olunuz...