Mesajı Okuyun
Old 15-02-2007, 10:38   #22
tuuba68

[quote=E_m_r_E]emrecim.. bizimle duyumunu paylaştığının farkındayız..biz sadece söylediklerin hakkında yorumumuzu belirttik..yoksa benim seni eleştirme gibi bir düşüncem olmadı.. ben de ankara'da bir süre kalarak kursa gittim..ve gittiğim kurstan hiç memnun kalmadım..şuan burda o kursun adını zikretmem doğru olmıycak..ancak kursa gitmeyi düşünen arkadaşlarıma tavsiyem; kurs seçiminizi çok iyi yapın..çünkü bu tarz kursların çoğunluğu eğitim yuvasından ziyade ticarethaneye dönüşmüş.. çok umut bağlayıp da zaman kaybına uğramış; morali bozulmuş bir şekilde kurstan ayrılmayın..benim kursum 4-4,5 ay sürdü..biz en uzun dönemdik..daha kısa sürenler de oldu.. sınav tarihine göre ayarlıyorlar..ama 5 ayı geçmez hiçbirisi..o zaman içerisinde kursa gitmeyip günümün tamamını milli kütüphanede geçirmek daha verimli olurdu bence ama yanlış yaptığımı yeni yeni farkediyorum....umarım sınav martta olmaz..çok erken ..ayrıca arka arkaya sınav açarlarmı bilmiyorum..2 ay aralıkla çok zor..ya marttaki olmaz bence ya da nisandaki..kasıma kalır..tabi bu benim görüşüm..herkese kolay gelsin..