Mesajı Okuyun
Old 14-02-2007, 11:03   #19
Canavar Avukat

Alıntı:
Yazan E_m_r_E
Sayın tuuba68 ,Syın Batur77

arkadaşlar tekrar yazıyorum bu bir duyum ben hakimlik savcılık sınavı için dershane bakıyordum birçok yerle konuştum bazıları hiç lafını bile etmedi sadece bir dershane yetkilisi bana böyle bir duyum aldıklarını iletti ancak martta yapılacak diye söylenen sınav ertelenen sınav olduğu için 2 ay sonra yapılacak diye söylenen sınav ise yeni açılacak sınav olduğu için süre ondan kısa bana biraz mantıklı geldi şöyle ertelenen sınavı yapıp tekrar sınav açıcaklar çünkü tekrar müracaat etmek isteyenler için bir sınav yapmaları gerekiyor tabi yeni müraccat alırlarsa tabi ama mesela bugünde nisan sonu diye duyumdum sonuçta arkadaşlar bu iş açıklanan kadar hep duyum olarak kalıcak... Sayın Batur 77 istanbulu bilmiyorum ama ankarada iyi dershaneler var bilgin olsun kısa süre için ikamet edebilirsen tavsiye edebilirim ...Herkese çalışmalarında başarılar diliyorum ....

Emre selam,
Dershanelerin verdigi egitim sinavdan ne kadar once basliyor fiyatlari ne civardadir ve de tavsiye edebilecegin dershane varsa bilgilerini verir misin gerekirse ankara'a gelirim hic sorun da olmaz

Tesekkurler