Mesajı Okuyun
Old 18-05-2017, 15:34   #1
Konuk

Varsayılan onur meselesi

sayın yetkililer bir senedir kabusum olan bir konuda yardımınıza ihtiyacım var daha önce mahallemde pastane işyeri olan bir adam kendisi gelip bana ilgisini söyledi evliyim ama eşimle mutlu değilim ayrılmak istiyorum dedi ben boşanmış tek kızıyla yanlız yaşayan bir kadınım kendi ayaklarımın üstünde durmaya çalışıyorum bu adam okadar üstüme düştü ki ben zaten mutlu bir gün yaşamadığım için adeta büyülendim fakat aradan biraz zaman geçtiherşey bir anda tepetaklak oldu karısı mahalleme gelip herkese benim hakkımda ileri geri konuşmuş bazı insanlar bana karşı farklı davrandı özellikle de erkekler bununlada kalmadı tanıyan tanımayan herkese bir sekilde ulaşıp benim hakkımda kötü konuşmuş ailemi bile evimi değiştirmek zorunda kaldım zaten ben zor geçinen bir insanım çok zor günler yaşıyorum psikolojim bozuldu kızımda çok etkileniyor adama bunları söyledim ama oo hiç birşey olmamış gibi karısıyla mutluluk oynuyor benim günahım nedir kadın sürekli beni taciz ediyor el içine çıkmaz etti beni ben yasal haklarımı aramak istiyorum ama bilinçsizx bir şey yapmak istemiyorum namusumla şerefimle oynandı buna sessiz kalmak istemiyorum Ne yapabilirim.teşekkür edrim .