Mesajı Okuyun
Old 19-09-2011, 16:02   #21
A v.fethiye yüksel

bende bu sene yapılacak marka patent vekilliği sınavına girmeyi düşünüyorum.ben izmirde stajyer avukatım ve böyle bir belgenin elimle olmasının ileride iş bulmam açısından iyi olacağını düşünüyorum acaba yanılıyor muyum?henüz sınav tarihleri yayınlamamakla birlikte max.2aylık bir süre sınava hazırlanmak açısından yeterli olur mu? PEM'nin yayınladığı ve sitesinde satışa sunduğu hazırlık kitabı var bunu almalı mıyım yoksa busene deneyim yayınlarının kitabı mevcut olmadığı için piyasada varolan beta yayınlarının bir hazırlık kitabı var o yeterli olur mu?bunların dışındaki bir seçenek olan pem tarafından düzenlenen kursa gitmenin faydası yada gerekliliği varmıdır? sorularım biraz fazla olmuş olabilir fakat cevaplandırabilecek ve böylelikle beni aydınlatacak meslektaşım varsa şimdiden çok teşekkür ederim...
yukarıda kurs yyerleri adana ve istanbul belirtilerek yanlış bir bilgi yayınlandığını düşünüyorum çünkü marka patent vekilleri derneğinin sitesinde yapılacak kursların ekim ve kasım aylarında olacağı ve ankara - istanbul şeklinde düzenlendiği belirtilmiş.bu sebeplede sınavın aralık ayı gibi olacağını düşünüyorum.
iyi çalışmalar