Mesajı Okuyun
Old 14-02-2005, 12:26   #15
hande

konuyla ilgilendiğiniz için ikinize de teşekkür ederim. Ancak şu ana kadar yaptıklarımı anlatsam sayfalar dolar çünkü ben iki yıldır uğraşıyorum. Adli tıp raporu ile polisin savcılığa gönderdiği dosyaya hiç bir işlem yapılmadan,göndermesinden yaklaşık bir ay sonra eski eşim darp ve yanıkları benim yaptığım iddasıyla suç duyurusunda bulundu oğlum tekrar adli tıpa götürüldü ancak geçmiş ve izi kalmış yanıklara izi kalmış denilmedi sadece yaraların iyileşmek olduğu görüldü ve başka bir bulgunun olmadığı yazıldı. Üç hafta sonra tekrar adli tıp raporu istenildi. yanığın ve darpın düşmeden olduğu iddasıyla aynı adli tıp bu sefer olayın üzerinden zaman geçtiği için adli yolla tespit edilmesi diye rapor verdi,oysa oğlumun ifadesi alınmış olayları tam olarak anlatmıştı. Ancak ifadenin altına bir not düşülmüş çevresinden etkilenmişte olabilir olmaya bilirde diye.bütün bu yapılanlar benim dosyama değil eski eşimin şikayet dosyasına yapıldı. Benim dosyama sadece son adli yol ile tespit edilmesi yazılı olan adli tıp raporu ilave edildi . Babasının ifadesi alınmış ve yapmadığını söylemesi üzerine benim dosyama ve onun şikayet dosyasına takipsizlik kararı verildi. Şikayet etmeye gelince onuda yaptım. Sonuçta ben zararlı çıktım. Çünkü Savcı ve hakimler delil toplamak adına herşeyi yapabilirlermiş.