Mesajı Okuyun
Old 16-03-2009, 00:31   #1
Av.Habibe YILMAZ KAYAR

Varsayılan babası ve annesi eve almıyorlar. çocuğumu bile zorla görüyorum

KAHDEM Derneği Kurumsal Sitesine gelen mesaj,yazana bilgi verilerek alana taşınmıştır.

Alıntı:
05 şubat 2009 tarihinde eşimle tartıştım.ekonomik sebeplerden dolayı... bunun üzerine eşim babasını arıyor ve tartıştığımızı söylüyor.babası eşime beni evden çıkarmasını ve anahtarları almasını söylüyor.bende olayların daha fazla büyümemesi için anahtarları eşime bırakıp evden ayrıldım.bursadan istanbula gittim ama giderken pişman oldum.2 gün otogarda kaldım fakat geri dödüğümde eim ebabasıyla birlikte eş yaları alıp başka bir eve taşımışlar kızımıda taşındıkları semt okuluna yazdırmışlar...bana söylenen şimdi eşim benden ayrılmak istiyor şiddet yok küfür yok aldatma yok kabahatli suçlar yok sadece ekonomi bahane ediliyor ben eşimi çok seviyorum boşanmak istemiyorum .şimdi ne yapmam lazım kimsem yok ...memlekette evlenip bursaya geldiğimiz için şu anda üzerimdeki elbiselerden başka hiçbirşeyim yok hepsi eşimde.ama babası ve annesi eve almıyorlar. çocuğumu bile zorla görüyorum olay çıkmasın diye yargıyada gitmedim şimdi ne yapmalıyım davayı ben açarsam ne olur maddi ve manevi dava .eşimin babasına yoksa onların dava açmasınımı bekleyim bukonuda beni aydınlatırsanız sevinirim