Mesajı Okuyun
Old 17-01-2008, 14:35   #1
Konuk

Varsayılan Eşim ,Ailesinin Bizimle Yaşamasını Kabul Etmem İçin Beni Evden Kovuyor

eşimle onbeş senedir beraberim bunu beş senesi çıkmamız onsenside evli olmamız.Altı yaşında bir oğlum var buna hep benim ailem baktı kızkardeşim yanımda kaldı dörtbuçuk sene yani çocuğuma hep benim ailem baktı ve bakıyor.Eşimin annesi,babası iki kız kardeşi iki aydır yanımdadalar benimle kalacaklarmış eşim olmayacağını söylesede kabul etmiyorlar.Ev içinde ben onlarla konuşmuyor aynı sofrada oturmuyorum.Evimi otel gibi kullanıyorum onlarla bir arada yaşamak istemiyorum.bunuda bildikleri halde inat etmişler oturuyorlar.benim adıma bir ev ve arsa var eşimin adına bir ev ve araba var.bunların hepsi evlendikten sonra alındı.şimdi eşim ya BUNLARLA YAŞAMAYI isteyeceksin
yada gideceksin diyip kaçkere beni babalara götürüp bırakmaya teşebbüs etti.ben eşimi ve çocuğumu seviyorum onunda bizi sevdiğini biliyorum.ama kaçınılmaz bir son olacağınıda biliyorum.Çocuğumu vermediği için gidemiyorum.Ayrıca beni evden kovarsa ne olacağı hakkında hiçbir bilgim yok.HANGİ YOLU İZLEMEM GEREKTİĞİNİ BİLMİYORUM BANA LÜTVEN YARDIMCI OLUN