Mesajı Okuyun
Old 06-07-2013, 20:07   #11
furugferruhzad

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Bu nasıl bir öneridir? Meslektaşımız sorununa çare aramak için dürüstçe paylaşımda bulunmuş. Siz ise kendisine "yalan söylemesini" önerdiğiniz gibi, mesajını da silmesini öneriyorsunuz.

Şu hususu da belirtmeden geçemeyeceğim;benzer durumlarda ''abi bir yanlışlık olmuş parayı ödedim sorun kalmadı kusura bakmayın olabiliyor böyle şeyler dediği halde''meselenin iç yüzünden zerre kadar haberi olmayan ve aklı sadece avukat beni kandırdı parayı cebe attı şeklinde çalışan ve sürekli gaza getirilen!müvekkillerin hiç bir zararı olmadığı ve hatta mesele çok masum şekilde cereyan ettiği halde(bu olayda meslektaşımızın başına gelen gibi)bu çok büyük bir suçmuş ben illa da sizi şikayet edeceğim yakacağım sizi meslekten attıracağım şeklinde davranan müvekiller de gördüm.Bu meslek insanı paronayak yapıyor mu evet yapıyor ve çok zor bir meslek.size şu linki gönderiyorum;basit düşünmediğimi ve yalan söylemeye sevk etmediğimi anlamanız için bu olayların hepsi yaşanmıştır.PARAYI ÖDERSİNİZ AMA MAHKEMEYE GİDİP KENDİNİZİ KRİMİNALİZE ETMEZSİNİZ OLAY BU.AHLAKA VİCDANA HUKUKA AYKIRI NE VAR BUNDA?

http://www.psikiyatridizini.org/view...rticle_id=5127