Mesajı Okuyun
Old 26-12-2015, 22:48   #1
Konuk

Varsayılan Evlilik dışı bebeğimin başka ülkede evli olan babası evimin önünde sürekli bir Şahıs Tarafından bizi takip ve Gözlem altında tutuyor.yardım.

merhaba yurt dışında evli olan hem isviçre hem Türk Vatandaşı olan şahıstan evlilik dışı bir bebeğim oldu bebeğimi nüfusuna Aldı lakin yaşam özgürlüğümüz eve hapis şekilde kısıtlandı evin önünde sürekli takip Gözlem altındayız arabayla markete gidiyorum çocuğu anneme bırakıp annemi arayıp araba yok nerde diye soruyor evin önünde sürekli bizi gözlemleyen bir araba va içinde bir Şahıs var. Bir açık Arıyor ki velayeti benden alsın ve yıpratma politikası göz dağı veriyor biliyorum asla Evladım harici bir konuyla ilgilenecek anneliğimi unutacak bir düşüncem olmaz olamaz ama bu tehditkâr yaşam son derece sıkıntı veriyor.yurt dışında çok zengin ve güçlü bir adam istesem bir dakikada çocuğu alırım diye mesaj atıyor telefonuma biz annem ve ben Güçsüz ezilen sürekli tehdit Altın'da bu adamın 4 ayda bir Türkiye'ye gelip 2 saat çocuğunu görmesine Karşılık elimiz kolumuz bağlı tek Başımıza çocuk büyütüyoruz ve evin önünde sürekli birilerinin gözlemi altındayız.yurt dışında evli olduğu Karısının Çocuktan haberi yok haberi olsa ne yapabilirler bilemiyorum ama beni Karısının haberi olursa çocuğu senden alır diyerekte tehdit ediyor.yardım((((((