Mesajı Okuyun
Old 13-02-2006, 12:40   #3
tayyare

SN. AV.Simla Gurcan,

Heralde beni yanlis anlamissiniz. Ben gorustugum degerli avukat arkadasları tecrubesiz olarak yargılamıyorum. Kendileri 18 uygulaması konusunda uzman olmadıklarını belirtiler. Benim acımdanda cok onemli olan bu dava icinde kendim 18 uygulaması konusunda daha once dava sureci icine girmis, tecrubeli bir avukat arıyorum. Ve gorustugum degerli avukat arkadasların kendi uzmanlık konuları farklı oldugundan ve banada bu sekilde illettiklerinden dolayı kendilerine problemimi anlatıp, bu bana yardımcı olabilecek bir avukat aradıgımı illettim, tıpkı bu foruma yazma nedenim gibi, sizin bana saldırgan bir uslubla yazmıs oldugunuz mesajıda yanlıs anlamaya baglıyorum... Sonuc olarak hakları gasp edilmis bir insan olarak istedigim avukatı secmekte ozgurum, tıpkı ameliyat masasına yatıcak bir hastanın istedigi doktoru secmesi gibi, sonuc olara uzulen, sıkılan ve maddi olarak buyuk yara alan benim, kendi basımın caresine bakmak icin bu tur arayıslara girmemi normal karsılıyorum, ama bir yandanda zaten hakları gasp edilmis ve maddi-manevi buyuk yara almıs bir kisiye bu tur agresif mesajlar atmayı mana veremiyorum. Bu tıpkı agır hasta bir kisiye doktor sectiginden dolayı "yuklenmek" gibi bir sey... Mesajınızı saskınla okudugumu itiraf etmek zorundayım
saygılar