Konu: facebook
Mesajı Okuyun
Old 23-12-2007, 07:21   #73
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Sokakta karşılaşılan eski bir tanıdık sadece yapmacıklıktan öteye gidemeyecek bir selamlama ile hatırlanır.Ancak şunu da belirteyim Sayın Aladağ ile benim dost ve arkadaşlık kavramlarım farklı...Tanımamış gibi yapmamak farklı, tanıdığında sizde o insanın bıraktığı mutluluk hissi farklıdır...Ben tanımamış gibi yapılmalı demedim tanımış gibi yapsan da yapmasan da değişen birşey olmayacağını söyledim...Ayıralım lütfen.Son olarak dost kavramının içi ne kadar boşsa sizin için veya ne kadar az ise gerçekten arkadaşlık kavramına sahip olabilenler o kadar ihtiyaç duyarsınız sokaktaki karşılaşmalardaki yapmacık gülümsemelere...

Sayın advoocatbiognali,

Herkesi ve her arkadaşlığı aynı kabul eden düşüncelerinize katılmıyorum. Binlerce farklı olasılık sözkonusuyken, genellemek yanlış. Siz facebook kullanmayabilirsiniz, sizin seçiminiz; başkaları da kullanıp mutlu sonuçlara varabilir ya da varmayabilir. Önceden bilinemez.

Ama benim dostluk ve arkadaşlık tanımımı ben yazmadan bildiğinize (!) göre, hemen facebookdan kendimi sileyim bari