Mesajı Okuyun
Old 23-04-2010, 18:25   #4
didem kunal

Bu konuda elimde hala devam etmekte olan davamdan vazgeçmek üzereyim. Şöyle ki; banka ve sigorta şirketinin savunması sözleşmede imzası var buna göre gerekli bilgilendirme yapılmış ve kendisi de okumuş sayılır diyorlar. Ancak müteveffa müvekkilim tüketici kredisi sözleşmesi imzaladığını sanarak bir yığın evraka imzalarını atıyor.Ancak sözleşme imzalanırken haliyle soruların cevapları olan EVET ya da HAYIR kutucuklarını da doldurmamış oluyor. Bilmediği bir durum da üstüne düşen sorumluluklardan da haberda rolamayacaktır elbette.
şimdi benim yapmam gereken şeker hastalığı olduğu halde bildirilmediği ve buna bağlı kalp krizi geçirdiği iddia edilen mütevaffanın bunu kasıtlı yapmadığı ve haliyle de bilmediği sorumluluklarının yerine getirilmeyip mirasçılarının tazminattan mahrum kalması ancak karşı tarafın sorumsuzluğu olabileceğini kanıtlamaktır. Ama bu çok da kolay olmuyor maalesf.

Bu konuda yardımcı olunur diye hem ayrı bir konu olarak bunu açmıştım hem de bu konu başlığında sorularımı yöneltmiştim.detaylı şekilde yardımcı olabilirnise çok mutlu olurum.