Mesajı Okuyun
Old 18-10-2012, 16:09   #4
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Konuk
evet sıkayatcı olmayı dusunuyorum da bu gsm ıcerıklerını ogrenemedıkten sonra sıkayetcı olup kanıtlayamamaktan korkuyorum.patronum benı iş nedenıyle aradıgını mesaj cektıgını soyleyecektır kamera gıbı her hangı kanıtlayıcı unsur da bulunmuyor elımde. ıcerıklerını mahkemeye bulabılır mı bu sekılde suclulugu kanıtlanır mı ? cunku patronum ıs nedenıyle arayıp bılgılendırmek ıcın mesaj cektıgını bıldırecektır bende eger cıkmayacaksa kesın kanıtlanmayacaksa suc duyurusunda bulunup kaybetmekten korkuyorum cunku etrafın bulundugum duruma ınanmayacagından tepkı alacagımdan korkuyorum

Sayın konuk,
Mesaj içerikleri ancak belirli suçlarda ve hakim kararı ile kaydedilebilir. Bu nedenle sizin olayınızda mesaj içeriklerine ulaşılamaz. Mesajları telefonunuzda sakladıysanız, delil olarak gösterebilirsiniz. Yine mesajları sizden başka okuyan olduysa, bu kişileri de tanık gösterebilirsiniz.
Yapabileceğiniz en doğru şey, tüm ayrıntıları ve delil durumunu bir avukatla doğrudan görüşerek değerlendirmek ve suçun kanıtlanması mümkün görünüyorsa şikayet başvurunuzu avukatınızla birlikte hazırlamanızdır.