Mesajı Okuyun
Old 17-08-2011, 01:22   #1
Konuk

Mutsuz esimden ayrilmak istiyorum ama o istemiyor hemde siddet uygulamaya ve tecavuze yeltenmeye calisti

Mrb inanin kendimi buyuk bir cikmazda hissediyorum esim uzun zamandir anlasmaligimiz var iki tane de kiz evladim var daha dogrusu ikiz kizlarim var esim uzun zamandir ters iliskiye zorluyor ben kabul etmiyorum ve birde yolda trafige sinirlenip gelip benden cikariyor surekli normal bir bicimde de araba kullanmiyor zaten. En sonda yine trafige sinirlenip gelip benim bogazima yapisti. Cocuklarim korktular daha birsuru durum konusmak istedim ayrilalim diye hayir ozellikle uzatirim bosanmam diyor soylerim ters iliskiye zorladigini diyorum bisi olmaz fantazi derim diyor yasal olarak bu kadar yalnizmiyim. İsyerime gelip cevremdekilere benim kendisinden ayrilmak istedigimi oonun istemedigini beni sevdigini guya annemin evliligimize karistigini yuvamizin bu yuzden yikildigini kendisinin bana azicik darp ettigini felan anlatiyor kafa yicem inanin kafa yicem nolur bana yardim edin kurtarin beni bu adamdan benim icin bitti coktandir inanin gucum kalmadi cok caresizim onun yakini var savci felan harkasi kuvvetli yani bide demesinmi istende cikarim psikolojim bozuldu diye sen bana nafaka odemek zorunda kalirsin diyor yaa ben ne yapacagim yaa. .