Mesajı Okuyun
Old 25-11-2009, 14:13   #99
Nur Deniz

Varsayılan Güzel Bir Şey..:)

Aramızda bazen bir kelimeden ibaret bir haberleşme var.. Duygu durumu,kalabalığın içinde bile olsa anında farkedilir..Alınırsınız.. Yorgun, neşeli, kararlı, üzgün, her şey yolunda...

İnanılmaz bir şeydir bu.. Tereddütsüz sözünü dinlersiniz..Bir anda Acaba O olsaydı ne yapardı diye düşünürken buluyorum kendimi..Gülümsüyorum.

Yavrum dediğinde;O kadar sıcak bir kucak hissedersinizki, huzur dolar içinizi ve güven..

Na'ber?;Dediğinde sanki hep hayatımda varmış gibi hissediyorum..

İyi misin?;Endişelenme hissediyorum. Beni merak ediyor, iyiyim demeliyim hemen diyorum içimden.. Meraklanması bile beni sarsar bazen..

Gözümün Nur u Dediğinde;İnanılmaz bir yer benim için, hemen korumak istiyorum yerimi, bir nebze bile altına düşmek istemem bu yerin..

Seni Çok Seviyorum;Dediğinde ise, inanılmaz bir mutluluk ve huzur dolduruyor içimi..İnanıyorum çünkü kendimden biliyorum..

O Konya ya gelmiş Gülyüzlü Gülkokulu ile denk gelmemişiz..Ben gitmişim yanına..Sanki çookkk eskiden bir yerden kalan sıcak bir anı sıcak bir mutluluk gibi kaynamış kanım..Özler olmuşum..Bir kaç dakikalık konuşmalar..Saate çıkmış..

Yahu ben başımı dizine koymuşum, 30 yıllık bir eksiklik doluvermiş içimde, sıcak geldi elleri saçlarımda..

Yerine gün sayar mı insan birinin..

En kötü anımı paylaşmak, en güzel haberi ivedi vermek istiyorum..

İhtiyacım oldu şimdi..Paylaşım değil, sanal alemden tanıdığım biri..

Bin kere söylesem yine bıkmam..

Lüks içindeyim diyorum bazen..

Ve hep diyorum ki;

Gülümsün, Gülümsesin...