Mesajı Okuyun
Old 13-03-2006, 12:24   #4
güher

soruma zaman bulup cevaplayan herkese çok teşekkür ederim gösterdiğiniz hassasiyetten dolayı, inanın benim için çok önemli bir konuydu.

kiracı olan bayan evden çıkmamakta diretiyor, ben zaman bile vermeye razıyım yani 'bir ay sonra bana mühlet ver çıkarım' desin ben ona o süreyi veririm ama işi yokuşa sürmekte kararlı bu durumda mahkeme yolu gözüküyor, bugün son gün anlaştık anlaştık aksi takdirde iş mahkemeye intikal edecek ki bu daha da zor...

Kadın çok cahil, Laik ve Hukukla yönetilen bir ülkede sanırım yaşadığımızdan habersiz,
dediğim gibi eğitimsiz insanlarla uğraşmak gerçekten zor anlamıyorlar!

bana söylediği bir söz var sizlerle paylaşmak istiyorum güler misin, ağlar mısın misali
kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz ama böyle bağnaz düşünceye sahip insanlarımız maalesef ki bu ülke de var... dediği aynen şu:

' Bir hocaya gidelim, hoca çık derse bu evden ben de çıkarım, çıkmaz derse hayatta çıkmam bilesin'

evet bana dediği aynen bu ve neden toplum olarak bir çok konuda geri durumdayız alın işte size en küçük örneği.

inanın bana laik ve hukuk devleti olan Türkiye bu yobaz kafalardan ne çektiyse çekti ve hala çekmeye devam ediyor, kangren olan bu hastalıklardan bir an önce kurtulmamızı ümid ediyorum sağlıklı bir toplum için bu şart!

ben olaylar geliştikçe buraya aktarmaya devam edeceğim,
tekrardan cevap yazan üyelere çok teşekkür ediyorum...