Mesajı Okuyun
Old 30-07-2018, 18:52   #1
Konuk

Varsayılan Yeni bilgi yeni delil

Eşim beni ilk evliliğinden lan genç kızına üvey annelik yaptığım iftirası ile boşamıştı . Bu iftira aslında sevgilisi ile birlikte özgürce yasamak için bana atılan bir iftiradan başka bir şey değildi. Kızı da o zamanlar yetişkin bir kızdı. Şimdi öğrendiğime göre kızı boşanma tarihinde aslında babasının yanında da kalmıyormuş . Üniversiteyi kazanmış birinci sınıfta okuyormuş. Ve dört yıldır da babasından ayrı bir şehirde üniversite tahsilini görüyormuş . Ben bu iftira yüzünden eşit kusurlu çıkarıldım ve benimde bir çocuğum var . Eski eşinin bana verdiği zararların hiçbiri bu iftira yüzünden bana tazmin edilmedi. Kızının da bu şekilde davada yalancı tanıklık yaptığı ortaya çıktı. Bu halde yasal haklarım nelerdir . Bu evlilik nedeni ile çok büyük maddi kayıplarım oldu. Şimdi bu yeni öğrendiğim bilgi ile boşanma davasını yenileyebilirmişim. Bir anlamda mahkemeyi kandırarak işe sahtekarlık karıştırarak bana iftira atarak beni eşit kusurlu çıkardılar. Boşanma gerekçesi de ortadan kalktığına ye yalanları da ortaya çıktığına göre yasal haklarım nelerdir? Tazminat , davayı yenileme , yalancı tanıklıktan dolayı ceza davası vs. neler açabilirim. Yardımcı olursanız çok sevinirim .