Mesajı Okuyun
Old 17-01-2011, 15:49   #1
yoruldum

Önemli Yoruldum/Ayrıldığım eşimden hala darp, hakaret görüyorum,velayeti bende olan oğlumu okul çıkışı alarak taciz ediyor. Cezalar yetersiz...

merhaba 2004 yılında eşimden ayrıldım..ayrıldığımdan bu güne kadar sürekli eski eşimden hakeret darp ve her türlü kötü muameleye maruz kaldım.sürekli gidip karakola şikayette bulundum sağlık raporu aldım anlamıyorum artık bu türk hukukunu 4 mahkemem sonuçlandı bazıları paraya çevrildi en sonunda habis cezası aldı şimdi temyize gönderdi hala rahatsız etmeğe devam ediyor son bir yıldır benden habersiz oğlumu okuldan alıp gidiyor şikayet ettim..başta karakolda görevli polislerin alay konusu ve bilgisizlikleri ile uğraştım ne hep diyor gelip şikayet ediyorsunuz babası alsın gibi nasihatlar orayı geçiyoruz şikayet sonunda yazılıyor ordan savcılığa bakıyorum davam takipsizlik almış velayeti bende olan çocuğum için ne yapmalıyım en sonunda davam açıldı ama buda çözüm olmadı çocuğumun ve benim psikolojimiz bozuldu sorumsuz bir babanın cezasını çekiyoruz kaç tane davam oldu ama cezalar caydırıcı değil..avukat tutuyorum param gidiyor sonuç sıfır şimdide okul çıkışı oğlumu almış ve ben çalışan bir bayanın her aldığında gidip karakola şikayet edemem karışık yazdım buda benim sanırım şuanki ruh halimi ve çaresizliğimi ifade ediyor..yoruldum