Mesajı Okuyun
Old 17-01-2012, 21:05   #1
Konuk

Varsayılan fizik tedavi merkezi randevu servisinde çalışan personel

ilgili makama 17.01 2011 saat 11 45 te hanımefndiyle görüşme k nasip oldu zira servise telefonla ulaşmak her insanın harcı değil ayın 16 defalarca aramama rağmen ulaşamadım
ertesi gün santralda çalışan mehmetçiğe oğlum ben bu servisle mümkün değil görüşemiyorum bana gelyim dedim.asker tekrar deniyelim dedi haımefendi telefona cevap verdi. ben bayana size ulaşmak ne kadar zormuş iki gündür deniyorum nihayet ulaştım
hanım bana bağırmaya başladı ben sürekli buradayım nasıl olur ben insan değilmiyim sürekli bağırıyordu. tamam dedim ben sadece bana verilen randevu tarihini öğrenmek içn aramıştım dedim verilen tarihi söyledi bende ilerki bir tarih olurmu diye rica ettim tek hastamız sizmisiniz diye bağırıyordu hala bağırıyordu tarihi değiştirdiğini söyledi teşekkür ederim dedim hanım efendi sizi galiba üzdüm ben sadece size neden ulaşamadığımı merak etmiştim dedim hala bağırıyor sizinle kavga etmiyeceğim benim bir sürü işim var diye telefonu yüzüme kapattı ben böyle kötü bir muameleyi hak etmediğime inanıyorum ben 4 yıdırhasta hakları kuruluüyeliği yapan biriyim gelecek savunmayı tahmin edebiliyorum amacım insanlara insan gibi davranılmasını sağlamak saygılarımla