Mesajı Okuyun
Old 08-05-2009, 16:22   #68
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av.muhittinköylüoğlu
Arkadaşlar
Avukatlar da bazen espri yapan hele ki nazı geçtğine ya da nazının geçtiğine inandığı kişilere espirili bir şeyler söyleyen söyleme konumunda olan insanlardır.Ya da duygu ve düşüncelerini espirili olarak ta dile getirebilen kişilerdir.
Yeter ki hakaret içerikli olmasın.
Benim duyurucu 1 e atfen beyanda bulunduğum husus aleni olarak espiri olduğu belli olan bir cümle iken bazı arkadaşlarımızın bunu hangi neden ve saikle başkaca anlama getirdiklerini anlayamadım.Hele ki benim baro başkan adayı olmamla da ilişkilendirmeleri daha da ilgiç.
Üstelik sayın duyurucunun böyle bir anlayış ya da şikayeti olduğunu da sanmıyorum.Heleki sayın duyurucunun esprili yazılarını gözönüne alırsanız bundan kötüniyetli bir beyan olmadığı açıkça ortaya çıkacaktır.
yok ben anlamam duyurucu ile esprili bir diyaloğu buradan kurma hakkına sahip değilsin diyorsanız özür dilerim.

Sayın Köylüoğlu,

Sanırım cümlelerizin sonuna smiley eklemediğiniz için yanlış anlaşıldınız. Örneğin sözkonusu cümlenizin sonuna, şimdi ekleyeceğim smiley'ı ekleseydiniz, şaka yaptığınız herkes tarafından anlaşılacaktı.