Mesajı Okuyun
Old 11-09-2016, 14:29   #1
Belle80

Varsayılan Boşandıktan sonra eski eşimin evine gittiğim için darp edildim

Merhabalar..yaklaşık 2 ay önce anlaşmalı olarak boşandım..oğlumun velayetini babaya bırakmak zorunda kaldım çünkü diğer türlü boşanmayı kabul etmiyordu..boşanmadan önce oğlumuzun isteğine göre davranacağımıza karar vererek yolları ayırdık..oğlumun Temmuz Ayında bende kalması gerekiyorken babasıyla kalmak istediğini söylemesi üzerine aldığımız karara bağlı kalarak onunla kalmasına izin verdim..Ağustos Ayı geldiğinde ise oğlumun Yanıma gelmek istemediğini söylemesi beni şaşırttı çünkü bana karşı sürekli olarak kışkırtmıştı Oğlumu..böylelikle 2 ay Oğlumu göremedim..istanbula döndüğümde ise oturduğum evden bazı elektronik eşyalarımın ve gümüş takımımın alındığını farkedip onunla Konuşmak istediğim için ve Oğlumu görmek arzusuyla kendisi evde yokken evine gittim..oğlum kapıyı açmak istemedi çünkü babası açmamasını istemiş..ama çok özlediği için Dayanamadı ve kapıyı açtı..içeri girdim 10 dk sonra babası geldi ve oğlumun yanında evimden defol diyerek beni evden kovdu ve ben de Kapıya yöneldim..o Sırada çok ağır hakaretler etmeye başladı ve ben de ona vurmamak için bilgisayarına vurdum..bunun üzerine bana saldırdı ve darp etti oğlumun yanında..polis çağırdı.polisler geldiğinde karakola gittik ve ifade verdik..darp raporu aldım..o da Aldı ama sadece yüzünde bir iki çizik vardı..bende ise yüzümde ve vücudumda ciddi morarmalar Oluştu..ikimiz de şikayetçi olduk birbirimizden..sorum şu..bu davada ben mi ceza alırım evine gittiğim için yoksa darp edildiğim için o mu ceza alır??şimdiden çok teşekkürler..