Mesajı Okuyun
Old 29-11-2006, 22:02   #11
aysenurB.

ben de aman okula ağırlık vereyim diye düşünerek 4sene boyunca hiç bir büroya girmedim...4. sınıfın sonlarına doğru okul uzayacak gibi görünüyordu ve ben de bunu iyi değerlendiririm diye durumdan rahatsız değildim...hem birkaç dersimi verecektim,hem bir büroda çalışıp okul bitmeden tecrübe edinecektim,hem de yabancı dil öğrenecektim...ama sürpriz oldu ve okulu 4 senede bitirdim..şimdi staj belgelerimi baroya teslim ettim ve adliye stajımın başlamasını bekliyorum...fikir danışan arkadaşlara tek tavsiyem,okul bitmeden mutlaka ama mutlaka duruşma dosyalarının tozunu haftada bikaç saat dahi olsa yutmaları...bir hukuk bürosuna haftada bikaç saat bile gitseniz öylesine büyük bir kazancınız olur ki bunu sonradan farkedersiniz..stajım başlayacak yakında ama ben şuan neyi nasıl yapacağımı bilemez durumdayım ve acaba sorun yaşarmıyım diye düşünüyorum...madem burası bir fikir alma platformu,ben de stajını yapmış avukatlığa başlamış üyelerden tavsiyeler rica ediyorum...benimle aynı durumu yaşamış olan ya da staj esnasında ne yaparsam bana katkısı olur? bunlar hakkında tavsiyeleri olanlar varsa sabırsızlıkla bekliyorum tavsiyelerinizi..şimdiden herkese teşekkür ederim..