Mesajı Okuyun
Old 27-08-2013, 14:50   #3
hande savran

Varsayılan ALLAH razı olsun.

herhangi bir kusurum yok aldatma,alkol,kumar, v.b gibi. Avukat bey size cok teşeşkkur ederim bu çaresiz anımda ne yapacagımı bılemeden dolandım durdum. ben maddiyat peşinde bir eş değilim ama yaşamayan bılemez cocugumun hastalıgı karsısında çok caresızım gene de sukurler olsun rabbıme. Biz eşim, benim annem ve ben yaşıyorduk. herşeye en yakın şahıt annem ama mahkeme bu şahitligi kabul eder mı etmez mı? bilmiyorum ayrıca iş arkadaşları kortugundan ve cevremız ortak oldugundan kımse sahıtlık etmek istemıyor. doguma gelmedıgını ve A---'de bebegımle benı kaderımle basbasa bıraktıgını kanıtlamam eşimin bu konuda kusurlu oldugunu gosterır mı? mesajlarıda hala telefonumda duruyor.Bırde eşim hergun dısarda yemek yıyor asgarı ucretlı bırı hergun nasıl dısarda yemek yer. ve eve cocugu gormeye geldıgı zamanlarda suphelenıp ceplerine baktıgımda hep afedersınız bu mavı haplardan ( sıldegra,v-max , genesus dıye ılaç ısımlerı)ve cesıt cesıt vardı. bunu mahkemede acıklamalımıyım yoksa eşimi rencide etmemem kalitemi korumamda yarar mı var. cunku bızım bı munasebetımız olmamasına ragmen hapları kullanması herseyın ortada oldugunu gosterıyo ama gunahını almak ıstemıyorum size ne kadar dua etsem azdır. İşiniz gücünüz rast gitsin hersey gonlunuze gore olsun ınsallah!...