Mesajı Okuyun
Old 09-08-2023, 22:02   #1
Konuk

Varsayılan Eşim bezdirme politikası ile benden anlaşmalı boşanmaya uğraşıyor

Merhabalar ben 1,5 yıldır evliyim eşimle severek evlendim. eşimle ilk ilk evlendiğimiz günden beri kavga ediyoruz eşim çok cimri bana elbise alma konusunda sıkıntı çıkartıyor telefonda dokunmamı istemiyor onun nereye gittiğini nerede olduğunu sormamı istemiyor. ailem düğünüm esnasında çok fazla yardım olmadığı için her şeyi eşim yaptı şimdi her şeyi yüzüme vuruyor sen sahipsizsin senin anan baban yok senin arkanda anan baban yok sana sahip çıkan yok diyerekten bana psikolojik şiddet de bulunuyor. Çok kavga ediyoruz diye eşimin rızasını alarak ailemin yanına gittim kafa dinlemek için fakat oradayken bir tartışma çıktı ve eşim eve gelmemi istemedi bana telefonda boşol diyerek dinen boşadıeve gelmemi engelledi annemi babamı arayarak kızınız evime gelmesini istemiyorum dedi. Şimdi eve geldim fakat bana iyi davranmıyor en ufacık kavgamızda en küçük tartışmada evi terk ediyor eve gelmiyor benimle yemek yemiyor oturmuyor yüzüme bakmıyor. Ben sana eve gelme dedim seninle evliliğimizin 3.ayından beri boşanmak istiyorum anlamıyor musun diyor . Düş yakamdan gibi laflar kullanıyor .artık bende pes ettim boşanmak istiyorum . Nereden başlamalıyım ne yapmalıyım .