Mesajı Okuyun
Old 01-10-2012, 11:13   #1
Konuk

Önemli aldatma şiddet icra

çok zor durumdayım lütfen yardım edin. 11 yıllık evliyim iki çocuğum var 10 ve 6 yaşlarında. eşim beni 4 yıl önce aldatmaya başladı yanında çalışan elemanı ile 2010 yazında mesajlarını yakaladım. evi terk ettim. yalvarmalar özürler sonucunda geri döndüm. iki ay iyiydik sonra yine başladı. bu arada hep inkar etmeye başladı okuduğum mesajları bile inkar etti. bu arada maddi durumumuz kötüye gidiyor. 1 yıl içinde 4 kez eşyalarımız haczedildi. bu durumda bile kızıma beraber olduğu kızla bir örnek bileklik almış bunuda facede gördüm. yani hala devam ediyor. bu arada sadece o kız olmadığını öğrendim. aracına dinleme cihazı koydum bir gecede 3 ayrı kadınla telefonla konuştu gayet samimi bir şekilde sabaha kadar bilgisayar başında ne yapabilirim. oturduğumuz ev benim üzerime 2004 yılından beri, geçen yıl evi ipotek verdik şiddete uğradığım için vermek zorunda kaldım. o gün beni öldürecek sandım aileme anlatamadım iki gün onun bir akrabasının evinde kaldım. bu arada kredilerini eşimin ödediği iki arabada benim üzerime ama borçlarına karşılık arabaları verdi. ama hala benim üzerime kayıtlılar. bu durumda boşanma davası açsam çocuklarımı bana verirlermi birde bu evde oturabilirmiyim lütfen yanıtlayın...