Mesajı Okuyun
Old 13-08-2019, 08:06   #6
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Adem Gdk
Kişisel neden:
İnstagram da takılırken arkadaş önerilerinde onun ismini gördüm. Okul dolayısıyla ortak arkadaşımız çok olduğu için önerilerde çıkıyordu. Ben de orada görüp anlık bir tepki ile takip et e bastım. Birkaç dakika sonra iptal et e basarak iptal ettim. Ama instagram giden bildirimi geri almamış sanırım haberi olmuş. Sen bana neden takip isteği yolladın diye bağırdı. Ben senin arkadaşın mıyım diye bağırdı.
İkincisi buradaki bir avukat katibiyle aramızda konuşurken fakültede aynı dönemde okuduğumuz söylemiştim. Resmini merak edince okuldayken katıldığı bir etkinlik dolayısıyla basında yer alan bir resmi hemen Google'da bulup gösterdim. Resmin basında yer almasına güvenerek, gizliliği olmadığına güvenerek gösterdim. atibin ağzı biraz gevşekmiş, sanırım evrak havale ettirmek için hakime hanımın yanındayken Adem beyle arkadaşmışsınız, üniversitedeki resminizi gösterdi falan saydırmış.

Hakime hanım da sen benim özel fotomu nasıl başkasına gosterirsin, özel hayatımı başkasına nasıl gosterirsin seni şikayet ederim diye bağırdı. Madem ozeliymiş o zaman gitsin gazeteleri arasın tek tek sildirsin.

Nasıl olsa kişisel meselesini mesleki kimliğiyle çözmeyi çok sevmiş. Gazetelere bir muzekkere yazsın hemen silerler.

Gerçekten ülkemizde mesleğe çok genç başladığımızı gösteriyor bu durum.

Açıklamalarınızdan ortada önemli bir şey olmadığı anlaşılıyor. Boşverin, canınızı sıkmayın.. İyi bayramlar.