Mesajı Okuyun
Old 02-09-2016, 23:09   #1
Ysmn

Varsayılan Mağdur edildim

Oturdugum semtte evime yakin oldugu icin özel ağız ve dis sağlığı merkezinde ortodonti tedavisi aldım 4 bin ucretini odedim 10 ay benimle ilgilendler 2 yil dislerimin arkasina ruteynr dedikleri kalip seklinde olan teli yapistirdilar bu yapiskanlar dis etlerimi mahvetti sisirdi hep kanadi ağrıdı bu hale geldiği için doktor çıkardı dis tasi temzligi yapildi ucretini yine ayri ödedim. Implant yaptrmstm 1500 daha odemistim ayni yere dislerimin aralarnca acikliklar va duzelmedi doktor 5 ay kadar daha tel takilmasi lazim dedi ve muhasebeyle görüş diye gönderdi beni ben ortodonti tel ucretimi önceden zaten verdim az bir miktar diil benden ayni rakama yakin miktarda 5 aylik tedavi icin yine para istediler 3 yil olacak toplam ruh sağlığım da bozuldu rüyalarımda hep dişlerimin döküldüğünü bozuldgnu görüyorum daha önce orda disim cekilmisti ceken doktor nasl cekytse cene kemigim görünüyordu 1 hafya kanadi sonra ameliyat ettiler kendi hatalari oldgu için galiba ameliyat parasi istememislerdi ben suan bu durumda ne yapmaliyim mahkemeye versem nasil bi sonuc alirim lutfen yardımcı olur musunuz?