Mesajı Okuyun
Old 26-04-2016, 21:13   #1
Konuk

Varsayılan Nişanliyken Nikah Kiyildi Ama Ayrildik Bosanma Davasi Actim

Merhabalar.Benm 3yildir bir birlkteligm vardi eylul 2015te nisan yaptim tum masraflari ben karsiladim.Ailelerin baskisi yuzundn 6ekim 2015te nikah kiyildi ama erkek tarafinin bir yigin borclari oldugu icin bir turlu dugun tarihi konulamadi.isleri bozuktu ben nişandn once kendi adima 15 bin tl kredi cekip verdim.5bin tlsiyle 2bilezik yapldi gerisini kendi isi icin kullandgni soyledi.7 aydir krediyi ben odedim 360+390 tl olarak.Nisan masrafnida ben cektgm icin odemekte zorlandm odeyemedkce kavga ettik sonucta o erkek ben kadn halimle brsyler yapmya calistm ustune hakaretler duydum,dugundn bahseden yok ailesine gidiyorum krediyi cekerkn bizemi sordun diyp tersliyorlar.Kendi ailemin krediden haberi yoktu odeyemince ogrendiler tum zihnetlerimi sattim krediye yatrdim 6bin tllk faizi yeni bitti.subatta cekismeli olarak bosanma davasi actim.20bin tl tazminat talebinde bulundum krediye dayanarak.Ozel avukat tuttum.Bir yigin masrafa girdim her gittigm avukat kizim sen dolandirilmissin dediler.cunku daha oncede az az bendn elden para almisti.2.bucuk ay oldu dava gunu hala gelmedi tenzip zaptina yanit vermemis bugun avukat tutmus kendine..Maddiyattan once bosanma benm icin dha onemli maddi manevi yipranmis durumdayim mahkeme sureci nasil isler ayni evi paylasmadgmz icin ilk celsede bosanma gerceklesebilirmi hakim nasil bir karar verir birde size danismak istedim.